Партнерам

Побудова взаємовигідного співробітництва — невід'ємна частина стратегії нашої компанії. Ми віримо в ефективність цього інструменту розвитку. Тому позиціонуємо відкритість кожного з напрямків — переробка м'яса, виробництво ковбас, виробництво напівфабрикатів і мережа магазинів «М'ясник» — до взаємовигідних партнерських пропозицій.

Наші корпоративні цінності — професіоналізм, безкомпромісність щодо якості, економічна ефективність — поширюються не тільки на роботу всередині компанії. Ми дотримуємося високих стандартів етики по відношенню до своїх контрагентів. Я — як глава компанії — гарантую це.

Ми націлені на свій розвиток, але радіємо, коли разом з нами досягають результатів наші постачальники, покупці, виробники обладнання тощо. Тож дозвольте побажати успіхів в наших спільних проектах, шановні колеги.

Роман Ткач / Голова М’ЯСНИК

Зв'язатися з нами

Для наших поточних і потенційних партнерів даний розділ допоможе сформувати взаємовигідну стратегію співпраці з нашою компанією. Якщо вас цікавить розвиток партнерських відносин з нами, нижче форма зворотного зв'язку, по якій ви можете сформувати свій запит або пропозицію.