Про нас

 

Розвиток і цілі компанії

Історія компанії почалась у 2012 році з невеликого цеху з переробки м'яса. На сьогоднішній день ми є досить великим, вертикально інтегрованим м'ясопереробним підприємством, яке включає в себе виробничі ділянки із забою худоби, виробництво охолоджених напівфабрикатів і великого шматка, виробництво ковбасних виробів, виробництво пельменів та інших заморожених напівфабрикатів, а також велику мережу власних магазинів, яка покриває східну і центральну Україну.

Наші плани з розвитку амбітні і вимагають максимальної віддачі від людей, які працюють під ТМ М’ясник. Основна риса притаманна нашій команді — професіоналізм. Втім ми залучаємо на роботу не тільки готових фахівців, а й молодих співробітників і вкладаємо у їх зростання в рамках нашої компанії.

Перша корпоративна цінність ТМ М’ясник — безкомпромісність у питаннях якості, починаючи з продукції на вітринах, закінчуючи виконанням посадових обов'язків кожним співробітником. Перша вимога до наших претендентів: порядність, чесність, інтерес до роботи, захопленість тим, що вони роблять і спрямованість на власний ріст і розвиток. 

Основна мета нашої компанії — бути експертом м'ясних продуктів, а також створити одну з найбільших роздрібних мереж в Україні з високою якістю обслуговування. Завоювати довіру покупця, надаючи українцям змогу купувати високоякісний товар за прийнятними цінами.

Місія

Бути експертом м'ясних продуктів. Побудувати високоефективну компанію, яка стане еталоном професіоналізму і прикладом для наслідування, а для співробітників — предметом гордості.

Корпоративні цінності

Безкомпромісність у питаннях якості

Компанія розглядає якість як основну складову всіх аспектів своєї діяльності: від якості продуктів на вітрині до якості виконання своїх посадових обов'язків кожним співробітником. Ми запобігаємо проявам будь-яких відхилень від найвищих стандартів якості в кожній сфері своєї діяльності і вимагає від кожного співробітника уваги до дрібниць.

Професіоналізм

Компанія є експертом м'ясних продуктів, тому активно шукає і привертає на роботу тільки професіоналів у своїх сферах і молодих фахівців з великим потенціалом і прагненням до власного розвитку. Ми допомагаємо співробітникам вдосконалюватися та рости, як в особистому, так і в професійному плані. Компанія винагороджує професіоналізм і прагне створити оптимальні умови праці для колективу однодумців.

Повага до особистості

Вся діяльність компанії заснована на повазі до людей: до покупців і співробітників. Ми зможемо завоювати лояльність покупців, тільки якщо кожен співробітник відчуває, що його цінують як особистість. У своїй діяльності компанія проявляє лояльність і повагу до працівників, вітає ініціативність і творчий підхід до роботи.

Сильна команда

Для нас поняття команди позначає, що відповідальність кожного співробітника не вичерпується вузькими рамками його посадових інструкцій. Під брендом М'ясник працюють тільки співробітники, готові в будь-який момент підтримати своїх колег, і зробити все можливе, щоб робоча атмосфера була сприятливою для всіх.

Економічна эфективність та цілеспрямованість

М’ясник прагне стати економічно ефективною компанією. Всі рішення приймаються з урахуванням їх довгострокового економічного ефекту і довгострокових наслідків. Вся діяльність компанії і окремих співробітників спрямована на динамічне досягнення непростих, але досяжних цілей.

Партнерам

Партнерам

Власнi магазини

магазини